0
ورود به حساب کاربری FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
مونتی
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Iran
Hazfi Cup
Shahin Bushehr FC
-
-
Saipa FC
inprogress
۱۸:۰۰
International Clubs
UEFA Champions League, Women, Knockout stage
Breidablik
-
-
Paris Saint-Germain
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
DBK Fortuna Hjoerring
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK Slavia Prague
-
-
Arsenal Lfc
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Biik Kazygurt
۰
۵
FC Bayern Munich
Finished
۱۱:۳۰
Manchester City Lfc
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Broendby IF
-
-
Glasgow City Lfc
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VfL Wolfsburg
-
-
FC Twente Enschede
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
International
International Friendly Games
Peru
۱
۱
Uruguay
Finished
۰۵:۰۰
Bolivia
۳
۱
Haiti
Finished
۰۳:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
AL Nojoom FC
-
-
AL Ain FC
inprogress
۱۸:۲۵
AL Taqadom FC
-
-
AL Shoulla FC
inprogress
۱۸:۴۵
Brazil
Brasileiro Serie B
CA Bragantino SP
۲
۲
Oeste FC SP
Finished
۰۴:۰۰
America FC MG
۲
۰
Vila Nova FC GO
Finished
۰۳:۰۰
Londrina EC PR
۰
۰
Figueirense FC SC
Finished
۰۱:۴۵
Criciuma EC SC
۱
۱
EC Vitoria BA
Finished
۰۱:۴۵
Parana Clube PR
۱
۰
Brasil De Pelotas RS
Finished
۰۱:۴۵
CRB AL
۰
۰
Operario Fec PR
Finished
۰۳:۰۰
EC Sao Bento SP
۱
۲
Coritiba FC PR
Finished
۰۴:۰۰
Slovenia
Slovenia Cup
NK Aluminij Kidricevo
-
-
FC Koper
inprogress
۱۸:۳۰
Nafta Lendava
-
-
NK Rudar Velenje
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Philippines
Philippines Football League
Kaya Fc-iloilo
۳
۱
Green Archers United
Finished
۱۱:۳۰
Ceres-Negros FC
۳
۰
Mendiola Fc
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Primera Nacional, Group B
CA Tigre
۱
۰
Villa Dalmine
Finished
۰۱:۴۰
Chacarita Juniors
۱
۱
Deportivo Riestra Afbc
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
AD San Carlos
۲
۲
Limon FC
Finished
۰۵:۳۰
Chile
Primera Division
Union Espanola
۳
۱
Coquimbo Unido
Finished
۰۰:۳۰
CD Antofagasta
۱
۰
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۳:۰۰
Spain
LaLiga 2
Fuenlabrada CF
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persija Jakarta
۱
۲
Semen Padang FC
Finished
۱۲:۰۰
PSM Makassar
۶
۲
Arema FC
Finished
۱۵:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
FC Bayern Alzenau 1920
-
-
SC Freiburg II
inprogress
۱۷:۳۰
Russia
Zone Privolzhye
Mordoviya
-
-
Krylia Sovetov-m Cpf Samara
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Zone Moscow
FC Strogino-M
-
-
FK Rosich
inprogress
۱۸:۰۰
Poland
Puchar Polski
Escola Varsovia Warszawa
۵
۵
Blonianka Blonie
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
SK Hostivar
-
-
Kolovraty
inprogress
۱۷:۳۰
Greece
Cup EPSDA (West Attika zone)
Akratitos
-
-
Mandraikos
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
Ns Mura
-
-
NK Bravo Publikum
Finished
۱۷:۰۰
Slovakia
U19 1. Liga
Dunajska Streda
-
-
Slovan Bratislava
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Cup EPSI (Creta zone)
Asi Gonia
-
-
EAP
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Cup EPS Achaias
Panionios/Achilleas Agias
-
-
Anagennisi Patron
Finished
۱۶:۳۰
USA
USL, Championship
EL Paso Locomotive FC
۴
۱
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Copa Argentina
CA Central Cordoba SE
-
-
Estudiantes De La Plata
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
International Youth
U23 Friendly Games
Mexico
۱
۱
Argentina
Finished
۰۲:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie D
Foggia Calcio
-
-
Asd Turris Calcio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
Defensores De Belgrano
-
-
Gimnasia Y Esgrima La Plata
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Boston River
-
-
CA Progreso
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Danubio FC
-
-
Atletico Fenix Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cerro Largo FC
-
-
CA Juventud De Las Piedras
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Cerro
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Edenderry Town
-
-
Newbridge Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Argentina
Primera Nacional, Group A
CA Barracas Central
-
-
Club Atletico Temperley
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Norway Amateur
U19 Interkrets
Skeid Fotball
-
-
Raufoss
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Germany Amateur
Landespokal Hessen
FC 1931 Eddersheim
-
-
FC Giessen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Viimsi JK II
-
-
Parnu JK Poseidon N.
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Paide Linnameeskond III
-
-
Pärnu JK Vaprus II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Denmark Amateur
U21
BK Skjold
-
-
Vanlose IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Csm Politehnica Iasi
-
-
Acs Foresta Suceava
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
CA Estudiantes
-
-
Deportivo Moron Res.
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
Zone SFD/NCFD
UOR Dagestan
-
-
Vainakh Argun
inprogress
۱۷:۳۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza Reserves
-
-
Ca Argentino De Quilmes
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
CA San Miguel II
-
-
Acassuso Res.
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Russia
Moscow Championship
FSM-2
-
-
Krasnogvardeets
inprogress
۱۶:۳۰
Bulgaria
AFL Cup
Fc Marica Milevo
-
-
FC Borislav 2009
inprogress
۱۶:۳۰
FC Borislav 2009
-
-
Fc Marica Milevo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Spartak Plovdiv
-
-
FK Gigant Saedinenie
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB I, Women
St Mihaly Szeged
-
-
Diosgyori VTK
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
Third League South East
Zagorets Nova Zagora
-
-
FK Atletik Kuklen
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Amateur Cup
Sc Poltava
-
-
FC Tavriya Novotroitskoe
inprogress
۱۳:۳۰
FC Olimpia Savyntsi
-
-
Lnz Lebedyn
inprogress
۱۴:۳۰
FC Dynamo-Univer Kharkiv
-
-
Victoria Mykolaivka
inprogress
۱۵:۳۰
FC Junist Verchnia Bilka
-
-
Odek Orziv
inprogress
۱۵:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Fc Pavlograd
-
-
FC Dnepragro Sinelnikovo
inprogress
۱۳:۳۰
Fc Legionary Dnipro
-
-
Skoruk Tomakovka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
Managua
-
-
Chinandega
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید